Náš tím
odborníkov o váš zrak

Martin Morvay

Martin Morvay

Očný optik, optometrista a majiteľ

Svet je pre mňa krásnym miestom, ktoré s radosťou pozorujem v jeho rozmanitosti a kráse. Pomáhať ľuďom k lepšiemu zraku je aj preto mojim poslaním a vášňou.Alex Petrlíková

Alex Petrlíková

Optometristka

Veľkú časť svojho študentského života som si myslela, že sa vydám cestou módneho priemyslu, ale ako už to býva, životné cesty sú nevyspytateľné. Po maturite som sa prihlásila na vysokú školu s odborom optometria a postupne som si ju zamilovala. Stále sa v tomto odbore školím a zároveň predávám skúsenosti kolegom. Nájdete ma v našich optikách, najmä pri vyšetrení zraku. Vždy sa snažím o individuálny prístup ku všetkým klientom. Odmenou nám je váš spokojný zrak a optimálne videnie.

Predajňa Trnava

Janka Köpplová

Janka Köpplová 

Očná optička a vedúca predajne

Povolanie optičky sa v našej rodine dedí, a aj ja sa mu venujem celý život. V Optik Morvay robím už viac ako 20 rokov. Na práci optičky mám najradšej jej všestrannosť, spojenie kontaktu s ľuďmi s technickými činnosťami.


Ľubomíra Kubíková

Ľubomíra Kubíková

Očná technička

Už od útleho detstva som túžila pracovať s ľuďmi. Možnosť pracovať v Optik Morvay som zobrala ako veľkú výzvu spojenú s neustálym posúvaním hraníc odbornosti. Najväčšiu radosť mi robí pozitívna odozva od zákazníkov a pocit zadosťučinenia, že som niekomu pomohla. Vtedy viem, že to čo robím, má zmysel.

Martina Gregušová

Martina Gregušová

Asistentka predaja

Oslovila ma prestíž rodinnej firmy, zameranej predovšetkým na spokojnosť zákazníka. Keďže rada komunikujem s ľuďmi, je to práca. ktorá ma napĺňa a učí nové veci.Katarína Šurinová

Katarína Šurinová

Očná optička

K optike som sa dostala úplnou náhodou  a dnes môžem povedať že som za tú náhodu vďačná, lebo táto práca zahŕňa všetko čo ma baví, kreativitu, odbornosť, zručnosť..a hlavne ma bavia ľudia, to ako sme každý iný. Teší ma, že môžem byť súčasťou ich spokojnosti.

Predajňa Senec

Monika Tulisová

Monika Tulisová

Očná optička, optometristka a vedúca predajne

Keď som začala študovať optiku, vôbec som netušila, že ma práca v očnej optike bude tak baviť. Doplnila som si vzdelanie o optometriu, mojou prácou je zhotovovanie okuliarov a poradenstvo. Napriek tomu, že som v optike už 30 rokov, nemenila by som.

Katarína Halásová

Katarína Halásová

Očná optička a zástupca vedúceho

Volám sa Katka, som optička s 20 ročnou praxou, mojou prácou je odborné poradenstvo a komunikácia so zákazníkom. Denne stretávam nových ľudí, ktorým vždy s radosťou pomôžem. Svoju prácu robím s láskou. Teším sa na vašu návštevu.

Ľubica Veselá

Ľubica Veselá

Asistentka predaja

V obchode pracujem už 15 rokov, posledné 4 roky v Optik Morvay. Náplňou mojej práce je komunikácia so zákazníkom, predaj dioptrických aj slnečných okuliarov. Najväčšou radosťou pre mňa je spokojný zákazník.

Predajňa Sereď

Helena Izsmánová

Helena Izsmánová

Očná optička a vedúca predajne

Milujem knihy, maľovanie, motorky, kreatívne práce a ľudí. Práve preto pracujem v optike. V tejto práci je každý deň iný a zaujímavý. Nikto nie je rovnaký a každý deň aj zákazník je pre mňa výzva. Môžete ma stretnúť v optike v Seredi, kde vám rada premeriam zrak a poradím aj pri výbere okuliarov. Teším sa na naše stretnutie.

Gabriela Buráková

Gabriela Buráková

Asistent predaja a technik

Výber okuliarov môže byť pre viacerých náročná úloha. Mám radosť ak vám poradím a môžem dať vášmu videniu a vášmu životnému štýlu nový rozmer a vy sa môžete sústrediť na veci pre vás dôležité. Inšpirácia pre moju profesiu je relax v záhrade a aranžovanie bytových dekorácií, pobyt v prírode, dobrá kniha. Teším sa na stretnutie v predajni Sereď.