NOVINKY

Otestujte si svoje znalosti o ochrane zraku

Otestujte si svoje znalosti o ochrane zraku

Od 1. apríla 2015 do 15. apríla 2015 ste mali možnosť vyhrať smartfón SONY XPERIA Z2. Podmienkou pre zaradenie do žrebovania bolo správne odpovedať na aspoň 3 z 5 otázok z oblasti ochrany zraku pred UV žiarením. Teší nás, že vás táto problematika zaujíma a venujete svojim očiam pozornosť, ktorú si zaslúžia. Až 80% všetkých podnetov totiž vnímame očami. 

V piatok 17.4 2015 prebehlo zlosovanie výhercov. Nech sa páči, tu je ich zoznam. Každého výhercu budeme kontaktovať najprv mailom, aby sme si vzájomne dohodli formu prevzatia ceny.

  1. Cena:  SONY XPERIA Z2 má nového majiteľa a je ním ROMAN KLUKAJ. 
  2. Cena:  USB kľuč 5GB:  Rudolf Tóth, Elena Murgašová, Kristína Horkovičová, Katarína Lisá, Tomáš Šiška, Alžbeta Heinová, Matej Šiška, Petra Jobová, Tomas Agocs, Gabriela Pavelchová.
  3. Cena: 9,- EUR poukážka Optik morvay: Patrícia Káčerová, Petra Brisudová, Silvia Jánošová, Jaroslav Brehovský, Alexandra Lukáčová, Erika Ležovičová, Patrik Šturdík, Miroslava Drozdová, Ing. Martina Vacziova, Nikola Banárová.

 

Ešte raz chceme úprimne poďakovať všetkým, ktorý sa do súťaže zapojili. Množstvo zaregistrovaných účastníkov nás veľmi prekvapilo. Zrak je len jeden a nedá sa ničím nahradiť. Ponúkame vám našu odbornosť, 23 ročnú tradíciu a poctivý prístup k vašemu zdraviu. Chceme sa spolu s vami pozerať na svet okolo nás .

Tím Optik morvayĎalšie články kategórie NOVINKY

Nachladenie, chrípka a kontaktné šošovky

V období nádchy a chrípky preniknú cudzorodé látky do očí oveľa jednoduchšie a rýchlejšie. Oko je viac prekrvené a citlivejšie. Vedeli ste, že pri kýchnutí letia baktérie rýchlosťou až 160 km/h? 

celý článok 

Inteligentné slnečné okuliare

Inteligentné slnečné okuliare? V dobe inteligentých počítačov, telefónov vyšla nová hviezda - inteligentné slnečné okuliare. V ponuke sú ako dioptrické aj nedioptrické. Ktoré sú lepšie pre Vás? 

celý článok 

Ovplyvnilo zatmenie Slnka Váš zrak?

21. marca sme mohli vidieť krásne nebeské divadlo - čiastočné zatmenie Slnka. Urobte si rýchly test a zistite či pozorovanie zatmenia neovplyvnilo Váš zrak!

celý článok