NOVINKY

Inteligentné slnečné okuliare

Inteligentné slnečné okuliare

Čo sú to inteligentné slnečné okuliare?

Štýlové slnečné okuliare sú inteligentné vtedy, keď spĺňajú aj požiadavky náročného používateľa a dokážu sa prispôsobiť všetkým svetelným podmienkam.

ColorMatic IQ® Sun od firmy Rodenstock sú nové samozafarbujúce okuliarové šošovky. Vďaka slnečným šošovkám ColorMatic IQ® Sun vám odteraz stačia iba jedny slnečné okuliare pre všetky svetelné podmienky. Tmavým zafarbením chránia oči na jasnom svetle a poskytujú 100 % ochranu proti UVA a UVB žiareniu. Ak teraz, napríklad, prejdete z pláže do kaviarne, svetlosť vašich okuliarov sa zvýši až o 55 %. To vám umožní jasné a dobre kontrastné videnie aj v tieni.

ďaka našim novým samozafarbujúcim slnečným šošovkám ColorMatic IQ® Sun vám odteraz stačia iba jedny slnečné okuliare pre všetky svetelné podmienky. Tmavým zafarbením chránia oči na jasnom svetle a poskytujú 100 % ochranu proti UVA a UVB žiareniu. Ak teraz, napríklad, prejdete z pláže do kaviarne, svetlosť vašich okuliarov sa zvýši až o 55 %. To vám umožní jasné a dobre kontrastné videnie aj v tieni.

ColorMatic IQ® Sun je k dispozícii v nasledujúcich odtieňoch:

Fashion 
hnedá

Fashion 
zelená

Fashion 
šedá

Kontrastná
hnedá

Kontrastná
zelená

Kontrastná
oranžová

 

Moderné slnečné okuliare, ktoré myslia za vás:

Na 100 % inteligentné. Na 100 % štýlové. S inteligentnými slnečnými okuliarmi neposkytuje firma RODENSTOCK iba atraktívny vzhľad, ale hlavne najlepšie možné videnie.

Umožňujú to inovatívne okuliarové šošovky s kvalitou a prispôsobivosťou, ktoré určujú nové štandardy. Tento maximálny vizuálny komfort je možný vďaka novým technológiám spoločnosti RODENSTOCK: ColorMatic IQ® Sun, EyeLT® a Solitaire® Protect Sun 2. A pritom ostáva zachovaný aj perfektný vzhľad – vďaka novým farbám okuliarových šošoviek, štýlovej zrkadlovej vrstve a štýlovým rámom. Je to typický RODENSTOCK.

Štýlové zrkadlové vrstvy pre módne uvedomelých používateľov: Naše nové štýlové zrkadlové vrstvy zdôrazňujú váš individuálny vzhľad, či už ste na pláži alebo v meste. Pre svoje nové slnečné okuliare RODENSTOCK si môžete vybrať z piatich štýlových kovových farieb. Viola Mirror, Bronze Mirror, Titanium Mirror, Blue Mirror a Silver Moon (vid galéria pod článkom). Jedinečné farby – dokonalé pre každého, kto má rád elegantné veci. A najlepšie je, že zrkadlová vrstva sa dá použiť aj na dioptrické okuliare. Vo vašej optike vám s radosťou pomôžu.

Najlepšia ochrana a odolnosť: ochrana proti UV, odolné voči vplyvom počasia, odolné voči poškriabaniu, vynikajúca antireflexná vrstva, antistatická úprava, odpudzujú nečistoty, odpudzujú vodu. 

Najlepšia ochrana a odolnosť pre vaše slnečné okuliare vďaka vrstve Solitaire® Protect Sun 2 s UV filtrom: Slnečné okuliare s Solitaire® Protect Sun 2 vám poskytujú absolútnu ochranu proti UVA a UVB žiareniu a maximálnu ochranu proti oslneniu. Okrem toho náša prvotriedna ochranná vrstva Solitaire® Protect Sun 2 zabezpečuje ochranu pred nepríjemnými odleskami, jej udržiavanie je mimoriadne ľahké a vďaka vlastnostiam odpudzujúcim prach a vodu je odolná. Potvrdením dlhej životnosti je naša trojročná záruka RODENSTOCK.*

*Záruka za vrstvu pri bežnom použití. Nároky zo zákonnej záruky nie sú ovplyvnené.

Tá najvyššia dokonalosť od špičkových výrobcov pre vaše oči – správne slnečné okuliare pre akýkoľvek vkus. Našou kolekciou slnečných okuliarov RODENSTOCK posielame správu do sveta dizajnu a funkčnosti. Početné rámy zaručujú maximálnu rozmanitosť pre nadčasovú eleganciu od hravej elegancie až po výstrednosť. V kombinácii so štýlovými zrkadlovými vrstvami sa kvalitné rámy RODENSTOCK stávajú jednoznačnou nutnosťou vďaka ich rozmanitosti, kvalite a dizajnu. Vyberte si z veľkého výberu našich výrobkov.

EyeLT® – Revolúcia pre 100 % kvalitu videnia: Prirodzene vhodné aj pre šošovky slnečných okuliarov. Svoje inteligentné slnečné okuliare od firmy RODENSTOCK môžete samozrejme dostať aj vo svojich individuálnych dioptrických hodnotách. Vďaka našej patentovanej technológii Eye Lens Technology, môžu ľudia, ktorí nosia progresívne okuliare, teraz využívať svoj zrakový potenciál na maximum. Pomocou DNEye® Skenera vypočítajú odborníci vo firme RODENSTOCK pre vás tie najlepšie okuliare na základe „individuálneho odtlačku vášho oka“. Pre ostrejšie videnie s vyšším kontrastom – aj vo vašich slnečných okuliaroch.

GalériaĎalšie články kategórie NOVINKY

Nachladenie, chrípka a kontaktné šošovky

V období nádchy a chrípky preniknú cudzorodé látky do očí oveľa jednoduchšie a rýchlejšie. Oko je viac prekrvené a citlivejšie. Vedeli ste, že pri kýchnutí letia baktérie rýchlosťou až 160 km/h? 

celý článok 

Otestujte si svoje znalosti o ochrane zraku

Od 1. apríla 2015 do 15. apríla 2015 ste mali možnosť vyhrať smartfón SONY XPERIA Z2. Podmienkou pre zaradenie do žrebovania bolo správne odpovedať na aspoň 3 z 5 otázok z oblasti ochrany zraku pred UV žiarením. Teší nás, že vás táto problematika zaujíma a venujete svojim očiam pozornosť, ktorú si zaslúžia. Až 80% všetkých podnetov totiž vnímame očami. 

celý článok 

Ovplyvnilo zatmenie Slnka Váš zrak?

21. marca sme mohli vidieť krásne nebeské divadlo - čiastočné zatmenie Slnka. Urobte si rýchly test a zistite či pozorovanie zatmenia neovplyvnilo Váš zrak!

celý článok