Optik MORVAY

Optik Morvay

Naša vízia starostlivosti o Vás, nášho zákazníka, je iná ako u väčšiny optík na Slovensku. Prioritou je nastavenie starostlivosti o zrak tak, aby sme Vašim očiam pomohli v ich prirodzenej funkčnosti čo najdlhší čas. Preto sledujeme online novinky z prostredia očnej optiky a oftalmológie z celého sveta. Vieme sa na Váš zrakový problém pozrieť z viacerých uhlov. Náš personál tvoria  vyštudovaní a licencovaní optici. Spojením odbornosti a našich 22-ročných skúseností vždy nájdeme riešenie pre Váš zrak.

celý článok 

História

Očná optika Optik Morvay si už od svojho vzniku zakladala v prvom rade na odbornosti. V roku 1991 sa pod vedením pani Kataríny Morvayovej, očnej optičky a optometristky, začala pripravovať v Trnave prvá súkromná očná optika. Cieľom nebolo len predávať a zhotovovať okuliare. Snahou bolo priniesť na Slovensko po vzore špičkových nemeckých optických pracovísk (napr. Optik Kopansky, Senden) starostlivosť o zákazníka v tej najvyšej kvalite.

celý článok 

Odborná starostlivosť

Viete komu zverujete svoj zrak?
V posledných rokoch sa na Slovensku začali otvárať optiky ako huby po daždi. Niektorí ľudia sa nechali nalákať na úžasné, niekedy až 70% zľavy, akcie zdarma a pod. Nie každému je jasné, že v žiadnom štandardne nastavenom obchode nemôžete dostať 70% zľavu, ani sklo v hodnote niekoľkých desiatok až stoviek EUR zadarmo. Niekde musí byť zrada.

celý článok