Proclear® multifocal toric 3ks

Proclear® multifocal toric 3ks
Interval výmeny: 1 deň
Zakrivenie (mm): 8.4, 8,8
Priemer (mm): 14,4
Balenie: 3 ks
Výrobca: CooperVision
0,00 €

Zadajte, prosím, parametre k Vašim šošovkám:


Zadajte parametre pre druhé oko:


Pre všetkých nositeľov multifokálnych kontaktných šošoviek, ktorí potrebujú vyšší rozsah dioptrií a individualne nastavenie cylindrických parametrov sú tu kontaktné šošovky Proclear multifocal toric.

Multifokálne kontaktné šošovky Proclear® multifocal sú určené pre nositeľov na korekciu dvoch častých problémov: presbyopie a suchosti očí.
Multifokálne šošovky CooperVision technológiu, ktorá obsahuje hydrofilné molekuly  a ktoré sú biokompatibilné s ľudským telom. Vďaka nej si šošovka Proclear® multifocal udržuje vodu dlhší čas a bude mať nižšiu dehydratáciu. Materiál viaže vodu na povrchu šošovky a vytvára tak štít, ktorý udržiava šošovky čisté a funkčné. To znamená, že šošovka Proclear® multifocal zostáva hydratovanou, čo jej pomáha celý deň vytvárať pocit vlhkosti a pohodlia.
Multifokálne šošovky Proclear® multifocal majú povolenie od FDA a sú určené pre: „ nositeľov kontaktných šošoviek , ktorým poskytujú lepší komfort a ktorí cítia mierne nepohodlie alebo príznaky súvisiace so suchosťou počas nosenia šošoviek.“
Vynikajúce videnie na každú vzdialenosť je hlavnou vlastnosťou multifokálnych kontaktných šošoviek. Šošovka Proclear® multifocal využíva Balanced Progressive™ Technology spoločnosti CooperVision; sú to dve rozličné optické konštrukcie na zabezpečenie výnimočného videnia – blízku, ďalekú a aj strednú vzdialenosť.
Rozsah dioptrií:
20.00 až -20.00
Materiál:
hydrogél
Obsah vody:
59.00 %
Centrálna hrúbka (mm) pri -3,00 D:
rozdielne podľa D
Priepustnosť kyslíka
Dk/t pri -3,00 D:
rozdielne podľa D

Darček ku každej objednávke

Vyšetrenie zraku zdarma

4 kamenné predajne

22 rokov skúseností

Poštovné v rámci SR zdarma