Proclear® 1 day multifocal 30ks

Proclear® 1 day multifocal 30ks
Interval výmeny: 1 deň
Zakrivenie (mm): 8.7
Priemer (mm): 14.2
Balenie: 30 ks
Výrobca: CooperVision
24,50 €

Zadajte, prosím, parametre k Vašim šošovkám:


Zadajte parametre pre druhé oko:


Multifokálne kontaktné šošovky Proclear® 1 day multifocal sú určené pre nositeľov na korekciu dvoch častých problémov: presbyopie a suchosti očí.
Multifokálne šošovky CooperVision využívajú technológiu, ktorá je biokompatibilná s ľudským telom. Vďaka nej šošovka Proclear® 1 day multifocal udržuje vodu dlhší čas a bude mať nižšiu dehydratáciu. Šošovka viaže vodu na povrchu šošovky a vytvára tak štít, ktorý udržiava šošovky čisté a funkčné. To znamená, že šošovka Proclear® 1 day multifocal zostáva hydratovanou, čo jej pomáha celý deň vytvárať pocit vlhkosti a pohodlia.
Multifokálne šošovky Proclear® 1 day multifocal majú povolenie od FDA a sú určené pre: „ nositeľov kontaktných šošoviek , ktorým poskytujú lepší komfort a ktorí cítia mierne nepohodlie alebo príznaky súvisiace so suchosťou počas nosenia šošoviek.“
Vynikajúce videnie na každú vzdialenosť je hlavnou vlastnosťou multifokálnych kontaktných šošoviek. Šošovka Proclear® 1 day multifocal využíva dve rozličné optické konštrukcie na zabezpečenie výnimočného videnia – blízku, ďalekú a aj strednú vzdialenosť.
Rozsah dioptrií:
6.00 až -10.00
Materiál:
hydrogél
Obsah vody:
60.00 %
Centrálna hrúbka (mm) pri -3,00 D:
0.09
Priepustnosť kyslíka
Dk/t pri -3,00 D:
28.00

Darček ku každej objednávke

Vyšetrenie zraku zdarma

4 kamenné predajne

22 rokov skúseností

Poštovné v rámci SR zdarma