PureVision 2HD™ for Astigmatism 6ks

PureVision 2HD™ for Astigmatism 6ks
Interval výmeny: 1 mesiac
Zakrivenie (mm): 8,9
Priemer (mm): 14.5
Balenie: 6 ks
Výrobca: Bauch&Lomb
39,90 €

Zadajte, prosím, parametre k Vašim šošovkám:


Zadajte parametre pre druhé oko:


Buďte na svoj zrak náročný!

Kontaktné šošovky PureVision 2HD™ for Astigmatism s optikou High definition boli vyvinuté pre nositeľov s benefitom zníženia halo efektu a oslnenia dokonca aj za nižších svetelných podmienok.

Pomocou patentovanej technológie je redukované rozmazané videnie spôsobené pohybom šošovky v oku. Zaručuje sa tak neprerušované videnie po celú dobu nosenia.

Kľúčovým prínosom je nositeľa  je vylepšený asferický optický dizajn. Bonusom je tiež prepracované zafarbenie šošovky, ktoré umožňuje zlepšenie manipulácie s ňou. Farba očí ostáva po nasadení nezmenená.

Pozoruhodne tenký dizajn šošovky poskytuje prirodzený pocit pohodlia počas celého dňa.

Sú určené k bežnému (dennému) aj kontinuálnemu noseniu. V prvom prípade je šošovka každú noc vyberaná. Kontinuálne nosenie ponúka možnosť ponechať šošovku v oku bez vyňatia po dobu 30 dní a 29 nocí. Tento spôsob nosenia je však potrebné prekonzultovať s našim oftalmológom, kontaktológom a optometristom v našich očných ambulanciách.

Na základe inovácií sa na trhu v súčasnosti objavujú dve verzie balenia týchto kontaktných šošoviek – s označením Toric a tmavomodrým dizajnom balenia  a s dizajnom na našom obrázku.  

V ŽIADNOM PRÍPADE SA NEJEDNÁ O TEN ISTÝ PRODUKT! Sme optici, vieme čo hovoríme.

V balení znázornenom na obrázku sú ponúkané technologicky vyspelejšie kontaktné šošovky s inováciami, ktoré sme popísali vyššie.

Rozsah dioptrií:
6.00 až -9.00
Materiál:
silikón-hydrogél
Obsah vody:
36.00 %
Centrálna hrúbka (mm) pri -3,00 D:
0.10
Priepustnosť kyslíka
Dk/t pri -3,00 D:
91

Darček ku každej objednávke

Vyšetrenie zraku zdarma

4 kamenné predajne

22 rokov skúseností

Poštovné v rámci SR zdarma