PureVision 2™ for Presbyopia 6ks

PureVision 2™ for Presbyopia 6ks
Interval výmeny: 1 mesiac
Zakrivenie (mm): 8.6
Priemer (mm): 14.0
Balenie: 6 ks
Výrobca: Bauch&Lomb
51,54 €

Zadajte, prosím, parametre k Vašim šošovkám:


Zadajte parametre pre druhé oko:


Najnovšia multifokálna kontaktná šošovka určená pre korekciu presbyopie (vetchozrakosti). Pri jej nosení sa už nemusíte spoliehať na bifokálne okuliare alebo okuliare určené na čítanie.

Kontaktné šošovky PureVision 2™ for Presbyopia poskytujú nositeľovi jasné videnie tam, kde na ňom záleží – v reálnom svete. Komfort pocíte pri používaní mobilných zariadení, práci na PC či šoférovaní auta. Multifokálne kontakné šošovky PureVison2™ Vám umožnia pohodlné a ostré videnie na všetky vzdialenosti.

PureVision2™ for Presbyopia sú vyrobené z priedušného materiálu, ktorý zaručí dostatočný prísun kyslíka pre Vaše oči. Vďaka technológii ComfortMoist si pohodlné nosenie 3-zónového dizajnu (jasné videnie na všetky vzdialenosti) budete užívať od prvého mrknutia.

Sú určené k bežnému (dennému) aj kontinuálnemu noseniu. V prvom prípade je šošovka každú noc vyberaná. Kontinuálne nosenie ponúka možnosť ponechať šošovku v oku bez vyňatia po dobu 30 dní a 29 nocí. Tento spôsob nosenia je však potrebné prekonzultovať s našim oftalmológom, kontaktológom a optometristom v našich očných ambulanciách.

Na základe inovácií sa na trhu v súčasnosti objavujú dve verzie balenia týchto kontaktných šošoviek – s označením Multi-focal a tmavomodrým dizajnom balenia  a s dizajnom na našom obrázku.  

V ŽIADNOM PRÍPADE SA NEJEDNÁ O TEN ISTÝ PRODUKT! Sme optici, vieme čo hovoríme.

V balení znázornenom na obrázku sú ponúkané technologicky vyspelejšie kontaktné šošovky s inováciami, ktoré sme popísali vyššie.

 

Rozsah dioptrií:
6.00 až -10.00
Materiál:
silikón-hydrogél
Obsah vody:
36.00 %
Centrálna hrúbka (mm) pri -3,00 D:
0.07
Priepustnosť kyslíka
Dk/t pri -3,00 D:
130

Darček ku každej objednávke

Vyšetrenie zraku zdarma

4 kamenné predajne

22 rokov skúseností

Poštovné v rámci SR zdarma