Biotrue™ ONE day 30ks

Biotrue™ ONE day 30ks
Interval výmeny: 1 deň
Zakrivenie (mm): 8.6
Priemer (mm): 14.2
Balenie: 30 ks
Výrobca: Bauch&Lomb
AKCIA
Pôvodná cena
32,80 €
TERAZ LEN
29,80 €

Zadajte, prosím, parametre k Vašim šošovkám:


Zadajte parametre pre druhé oko:


Biotrue™ ONEday patria medzi jednodenné kontaktné šošovky.  Sú inšpirované vnútorným prostredím ľudského oka a navrhnuté tak, aby napodobňovali jeho prirodzené vlastnosti. Vďaka tomu poskytujú nositeľom celodenný komfort a dostatočnú hydratáciu potrebnú pre správne okysličenie rohovky.

Na vytvorenie šošoviek Biotrue™ ONEday bol použitý materiál, ktorý v sebe spája vlastnosti klasického hydrogélu a silikón – hydrogélu – vysoký obsah vody a veľkú priepustnosť O2.  Tieto látky sa  podieľajú na vytvorení lipidovej vrstvy, vďaka ktorej dochádza len k minimálnej dehydratácii šošoviek. Tie potom zostávajú príjemne vlhké a zachovávajú si vynikajúce optické vlastnosti po celú dobu nosenia. Obsah vody týchto šošoviek je 78 %, čo je množstvo porovnateľné s množstvom vody obsiahnutej v rohovke.

Súčasťou Biotrue™ ONEday je tiež UV filter, ktorý absorbuje časť škodlivého UVA a UVB žiarenia. Treba podotknúť, že ani kontaktné šošovky vybavené UV filtrom, nemajú byť chápané ako plnohodnotná náhrada za slnečné okuliare. Kontaktná šošovka nepokrýva celú plochu oka, ale iba jeho časť.

 

Rozsah dioptrií:
6.50 až -9.00
Materiál:
silikón-hydrogél
Obsah vody:
78.00 %
Centrálna hrúbka (mm) pri -3,00 D:
0.1
Priepustnosť kyslíka
Dk/t pri -3,00 D:
42

Darček ku každej objednávke

Vyšetrenie zraku zdarma

4 kamenné predajne

22 rokov skúseností

Poštovné v rámci SR zdarma