Biotrue™ Multi-purpose 120ml


Roztok na čistenie kontaktných šošoviek Biotrue™ Multi-Purpose je novo vyvinutý, revolučný viacúčelový roztok. Zloženie tohto roztoku je založené na fyziológii nášho zraku. Okrem toho, že kontaktnú šošovku dezinfikuje, čistí a celkovo sa o ňu stará, navyše prináša aj bio-inšpirácie: roztok obsahuje lubrikačnú zložku, ktorá sa fyziologicky vyskytuje v ľudskom oku ( spomenutou zložkou je kyselina hyalurónová,  s jej pomocou udržiava šošovky hydratované). Kyselina hyalurónová v roztoku pôsobí ako oku vlastný zvlhčujúca zložka. Šošovky si vďaka nej udržujú prirodzenú vlhkosť až neuveriteľných 20 hodín.

Biotrue™ Multi-Purpose vyrovnáva pH ľudského oka. Roztok je nastavený tak, aby jeho pH zodpovedalo pH zdravých sĺz.  Vďaka tomu je roztok veľmi šetrný k očiam a počas nosenia kontaktných šošoviek nepociťujete žiadne dráždenie.

V neposlednom rade udržiava proteíny zo slzného filmu v aktívnej forme. Proteíny sa štandardne  usádzajú na povrchu šošovky. Pomaly denaturujú a môžu sa stať toxickými pre oko. Avšak aktivované proteíny pomáhajú oku brániť sa baktériám. Šošovky sú zároveň čistejšie a priehľadnejšie. Roztok pôsobí ako prirodzená dezinfekcia.

Darček ku každej objednávke

Vyšetrenie zraku zdarma

4 kamenné predajne

22 rokov skúseností

Poštovné v rámci SR zdarma